Kolikátého je zítra a jaké je dnes počasí u vás?

Jsem královna moří, yeah!

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Zítra je 29. a jak je u nás? No přes den zataženo, v noci roztaženo. Doufám, že u tebe taktéž :D

Další odpovědi
gecco

Tak akundrat – a u vas??
😉

da ny

V sobotu od půl desáté asi 3 hodiny sněžilo, zatím se ten bílý hnusík ještě drží :D
Čas odpovědi 0: 14h, 29. 11. 2015… takže zítra je 30. 11. ;)

HDMI

Těžká otázka…doporučuji zavolat do meteorologického ústavu. Jinak nevím kdo ti poradí. :/

chachar1922

Slezsko – sněžííí!

anonym

Dnes je zítra,počají je jako včera a ty nejsi královna moří.

anonym

Jugare, nebuďte na mě, ta zlý a neberte mi moje sny, to si říkáte táta?…