Gwen

Kolika z vás se stýská po Trabantu?

Mně hrozně – můj zelený kombíček byl nejlepší autíčkový kamarád, jakého jsem kdy měla.

Nejlepší odpověď
ten který je

Trabanta měli mí rodiče.

Další odpovědi
mojitek

rodice meli Trabanta-tata o nem furt basni.Je to mozna takovej rozzuřenej vysavač,ale legenda zaroven

anonym

Do některých českých měst nebudou podle českého rozhlasu moci vjet starší osobáky. Ale jak tomu zabrání to nevím snad budou pokutovat nebo vyhošťovat turisty?

alexandra

Jééé,moji rodiče taky měli zeleného trabanta a můj strýc taky,ale modrého kombíka.
Ale když jsem si udělala řidičák,tak mi vadilo řazení pod volantem.Nějak mi to nešlo.