Gollumek.88

Kolika px nebo em odpovídá „white space“   ?

Nemůžu se nějak dopátrat, kolika px nebo em (to je jedno, přepočítám si to pak na potřebné jednotky) odpovídá „white space“ šířka   znaku v html? je totiž větší než klasická mezera, dejme tomu že se jedná o defaultní font arial, či times new roman, a velikost fontu je 12px… Zatím jsem na netu na odpověď nenarazila, ne že by to hořelo, „od voka“ se to udělat samozřejmě dá, ale vědět bych to chtěla. Díky všem předem :)

Nejlepší odpověď
arygnoc

  odpovída typografickémuu čtverečku, tedy šířce mísmena „m“.