vivatis2

Kolika let se dožívají myši?

Nejlepší odpověď
dougie

v průměru 1,5 až 3 roky :)

Další odpovědi
Valky

Podle toho, jakou myšku myslíš? Labortatorní? Tu jsem nikdy neměla, ale na internetu píšou 1,5–2 roky.. :)

slad08

Pokud máš na mysli krysu tak ta se ti klidně dožije 50ti let.

FOG

Ta z filmu „Zelena mile“ se dozivala desitky let.

nikolenka25

no myši se dožívají nejdéle asi 3 roky ale spíš jen rok a půl.

Bloncka

Jaké přensě myší (malé laboratorní 1–2 roky) potkan(v zajetí 2,5 – 3 roky ) a křeček je na tom podobně jako potkan (jesi je křeček myyše nebo ne to neřeším ale napsat to můžu) :)