bolak

Kolika let by se dožil člověk, kterej by byl od začátku života v komatu? Teoreticky.

Kdyby ho krmili umělou výživou a tak, bylo by to míň jak průměrnej člověk, nebo naopak víc jak průměrnej člověk, protože by byl vodpočatej?

Nejlepší odpověď
mosoj

Houby odpočatej. Dojde k atrofii svalů. Stejně jako v beztížném stavu.
Doplňuji:
Můj bratranec byl v kómatu cca 7 měsíců. Nepřej si vidět ten pohled na něj, když zemřel. Vážil 40 kg ! Před kómatem 100 kg.

briketka10

bolaku,
to sou mi otázky ..

bolak

můžu já snad za to, co mě zajímá? :)

bolak

mosoj: a to nejde ty svaly nějak posilovat, masáží, šokama nebo tak něco? kdysi sem čet že se někdo probral z komatu po 10 letech, takže nějaký metody na to snad bejt musej ne?