Michal Kole

Kolik zpěvačka Adele dostala honorář za píseň Skyfall ke stejnojmenující se bondovce, když píseň se nedá poslouchat.

Odpovědi
Natty*

Píseň se naopak poslouchá velmi, velmi dobře! Zkus to nazpívat ty a porovnej s originálem!

MonkeyKing

Ta píseň je úžasná!! Ty slova!!! Bondovky vždycky mají nej písně!

led

Výška honoráru je záležitosť produkcie, umelca a daňovákov. Ostatných to nemusí zaujmať, aj keď záviďme, záviďme, záviďme…
Ľudia majú rôzny vkus, čo sa niekomu páči, druhému to trhá žily.

Raddess

Adele nemusím, ale pisen SKYFALL je úžasná