Cougar

Kolik zhruba v průměru získá šrotiště peněz z likvidace autovraku?

když prodá železo,hliník,ka­talyzator,bate­rii,měd´ ,a nechá zlikvidovat plasty,gumy atd., kolik může být zisk na jednom autě? děkuju

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

To je těžké, jelikož sice vidíš zisk z prodeje barevných kovů, ale na druhou stranu musí dost výrazně zaplatit za likvidaci nebezpečných látek-oleje, pneumatiky apod.

Další odpovědi
dudu

Koukám na leták jedné z provozoven a zde je nabízeno za výkup autovraku uceleného 1200, za výkup autovraku včetně odtahu pak 1000 korun.