dgfdgf

Kolik zaplatim za novej počítač na kterym budu moct hrát několik let nejnovější hry v nejlepší kvalitě?

Hraju hlavně na xboxu ale chci i počítač. Pošlete mi odkaz počítače kterej byste chtěli vy?

Jak dlouho budu moc hrát hry, samozřejmě ne v nejlepší kvalitě, na počítači za 12 000? Zapoměl jsem napsat, že se ptám jen na počítač bez monitoru, klívesnice, myši a repráků. Všem děkuji za rady.

Nejlepší odpověď
led

„několik let nejnovější hry v nejlepší kvalitě“
vývoj hier a počítačov ide rýchlo dopredu. softwarová náročnosť hier sa neustále zvyšuje, čo si vyžaduje aj zdokonaľovať software a hardware počítača. To si vyžaduje aj nemalé finančné zdroje. Už dávno sú preč časy, keď sme si na kolene vyrobili potrebné súčiastky a počas jedného večera spravili, prípadne rozšírili software hry.
Pokiaľ budeš trochu skromnejší, dobrý herný počítač (strednej triedy) ti bude stačiť na niekoľko rokov. Konkrétnu značku počítača nebudem dávať, ale pozri si požadované parametre hry a podľa toho (ale aj s určitou nadčasovou rezervou) vyberaj počítač a príslušenstvo.

Další odpovědi
Awe

Za 30 000 bez příslušenství, koupíš PC který bez problému vydrží několik let, za 20 000 koupíš už dnes průměrný

Kura

30 litrů je naprosté minimum, aby vydržel 5 let.

Klaproth

Když budeš náročný, můžeš se dostat i na cenu půl milionu. Ve zdroji je konfigurátor, zkus si to.

Zdroj: http://www.x-computers.eu/