Gami.Pet

Kolik zaplatím??

Chci si v budoucnu objednat toto přes internet–https://www.ma­ll.cz/pouzdra-obaly-tablety/ctech-protect-pouzdro-univerzalni-pro-7–785-tablety-flexgrip-nutc-01b-cerne a http://www.al­za.cz/kingston-micro-secure-digital-micro-sd-16gb-class-10-d156623.htm jenomže bych potřebovala vědět dopředu kolik přesně zaplatím s poštovní i s ppl nebo na poštu, dívala jsem se na mallu na ceníky a vůbec se v tom nevyznám. Potřebuji se vlézt do určité částky, takže potřebuji vědět konečnou cenu.
Mohl by se mi někdo z Vás na to podívat a napsat mi ceny (u PPL i balík na poštu)? Byla bych Vám opravdu moc vděčná.
Předem moc děkuji :)
Doplňuji:
Beer4RealJá říkám, že tomu nerozumím! Myslíte, že jsem si to už nepročítala?
Pokud dobře chápu, u PPL nezaplatím nic nebo budu platit • další poštovné* 69 Kč nebo expresní doprava, objednávka do 1 000 Kč 99 Kč (+ 40 Kč dobírka)??
A na poště nezaplatím nic?
A kde to najdu u Alzy?

Nejlepší odpověď
da ny

To přece zvládnete sama! :)
Vše vyplňte, ve faktuře na konci u shrnutí objednávky se Vám objeví cena za zvolenou přepravní službu, včetně celkové ceny ⇒ a pak to prostě odešlete = objednáte.
Nebo si řeknete, že je to drahé… a nic nepotvrdéte, neodešlete, neobjednáte.

Další odpovědi
setapouch

Oba obchody jsou v tomto poctiví, takže viz da ny. A konečná cena, která se ti zobrazí PŘED odesláním objednávky, je konečná cena, kterou zaplatíš. Na poště nebo kurýrovi nezaplatíš navíc ani korunu.

Mimochodem, kdyby se cokoli stalo a tys měla zaplatit víc, než jsi počítala, při objednání přes Internet můžeš zboží do dvou týdnů bez udání důvodu vrátit.

mosoj

U obou je to 90 – 99 Kč podle druhu platby. Opravdu nebuď líná a dojeď si objednávku až na předposlední krok. Tam se to podle tvých voleb zobrazí. Pak to utneš.

Beer4Real

Nebuď tak líná a přečti si to tady.

Zdroj: https://www.ma­ll.cz/zpusoby-doruceni

marci1

U Mallu i Alzy najdeš nahoře „Vše o nákupu“. 🙂

Gami.Pet

Beer4RealJá říkám, že tomu nerozumím! Myslíte, že jsem si to už nepročítala?
Pokud dobře chápu, u PPL nezaplatím nic nebo budu platit • další poštovné* 69 Kč nebo expresní doprava, objednávka do 1 000 Kč 99 Kč (+ 40 Kč dobírka)??
A na poště nezaplatím nic?