tony2412

kolik zahraničních hráčů může hrát za fotbalový tým v SL?

je daný nějaký limit,vím akorát v Německu je určený limit ale u nás nevím…
Doplňuji:
bylo by divný kdyby třeba za Spartu nastoupilo 11 černochů,v An­glii si myslím nemají omezení,taky proto v klubových soutěžích patří ke špičce ale na MS nebo ME nic moc…

Odpovědi
Emefej

To, že je někdo černoch, nemusí znamenat, že je to cizinec. Ale odpověď na otázku neznám, nevím jaká jsou omezení pro počet cizinců v našem fotbale.

turbo085

Není omezeno