Kolik žab musím políbit než natrefím na princeznu?

Nejlepší odpověď
marci1

Dnes to funguje obráceně : políbíte „princeznu“ a během mžiku se Vám může proměnit ve kvákající žábu ! :- 🙂 🙂

Další odpovědi
annas

Musíte políbit mnoho žab, než najdete svou krásnou princeznu. . Ale o zakleté princezně z pohádky můžete jen opravdu snít.

Přece krásné věci jsou trojího druhu: První je třeba mít, druhé žít, o třetích snít.

Není třeba spěchat. Vždyť přece život je hledání, byť jen hledání radosti a dobrých přátel. Nepřestávejte hledat, překonejte zlo, které představuje ošklivá žába a určitě princeznu najdete, i když nebude ta pohádková, bude ji mít a třeba s ní i žít..

Jak se žába dostala do pohádky, najdete v odkazu.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vite-jak-se-prislo-k-tomu-ze-polibenim-zaby-se-dotycny-zabak-promeni-v-prince-princeznu

anonym

Téééda – vodník, a ještě věří na takovýhle pohádky…
😉

arygnoc

to by som si radšej vsadil športku, tam je pravdepodobnosť výhry jackpotu vyššia.

;)

Calimë

maximálně n-1, kde n je počet všech dostupných žab

jirkajirka

Na českomoravské vysočině se mladým děvčatům říká žaba. Třeba naše žaba byla na diskotéce.....Tak co polibek to pěkné děvče

elektrikář

Velmi mnoho, princezny, to je velmi úzký produkt.Těžko se schání a nedají se koupit za žádné peníze.