skorcovaz

Kolik za malovku?

Dobrý den, poradíte mi prosím, kolik mám dát malířovi za vymalování pokoje, když výše odměny na mne? Kuchyň je veliká cca 3×4 m.
Doplňuji:
Mno, taky to škrábal, ale bydlíme v jednopokojovém pronájmu a v kuchyni jsou taky skříňky a obklad z kachliček a o to se přeci méně maluje, né? Dám mu tedy 800,– Kč a je vymalováno, yu? :)

Nejlepší odpověď
panenka

Můj strýc by si za jednu místnost vzal 1500 kč cena je mi říkal včetně dopravy .Pokud chcete vědět přibližnou cenu kolik mu máte dát zkuste si například vyhledat Malíři pokojů na netu najít si někoho a nezávazně mu zavolat kolik by to stálo.Pak budete mít přehled o tom kolik Malíři máte dát korun.
Vyhledejte si pokud možno Malíře který bydlí od vás kousek at moc neplatíte za benzin.
Zde v odkaze vám ceník jedné Malířské firmy z Prahy posílám.

Zdroj: http://www.maliri-praha.eu/stran­ka/cenik-malirskych-praci-vcetne-materialu

Další odpovědi
anonym

Záleží na: V jakém stavu byl pokoj?
Škrábalo se,trhaly se tapety,obojí,vy­padal pokoj jak Stalingrad,tedy samá díra,stará zástavba,novos­tavba.......
V podstatě jde o to,kolik úsilí musel malíř vynaložit,aby.
Teď jsem si všimnul,že se jedná o kuchyň.Ta bývá problematická­.Vaření a vše ,co z toho plyne.
Je to vůbec malíř? Aby někdo nechal sumu na zákazníkovi – netradiční.
Kdo platil materiál?
Odhadem!!! Jenom za práci,bez matr.,bíle,bez zásadních problémů – cca 500,6OO.
Co doprava?

elektrikář

Je důležité se o ceně dohodnout předem buď jí druhá strana akceptuje, a práci vykoná.Nebo z toho budou mrzutosti a špatný pocit na obou stranách. Záleží na stavu prostoru,znečiš­tění, použitém materiálu, dopravě a času potřebného k vykonání požadované práce.