GangstaHelper

Kolik za chození na červenou?

Jaká je pokuta za přechod na červenou?

Odpovědi
roxy52

Podle mě,by to mělo být co nejvíc.Je to bezohlednost a hlavně riskování.

jkjk

viz § 22 zakona o prestupcich, tedy do 2 tis (tedy klidne i 0) v blokovem rizeni, jinak 1,5 – 2,5 tis.

panenka

1,5–2,5 tisíce

LuciJe

Z praktických zkušeností mých již někdy pokutovaných známých lze říct, že obvykle 100 Kč. Pozor – je to částka obvykle udělovaná, nikoliv zákonem garantovaná.

larina

pokud tě žádný policajt nechytí tak nic,jinak to je kolem 2tisíc,ale vše záleží na policajtovi,každý si vybírá pokuty jinak,to je právě to nespravedlivé

policie

kokám tak s kolegy na odpovědi na vaší otázku pokuta na červenou se pohybuje většinou o kolo 100kč až 2000kč