coco

Kolik z vás si myslí, že je Sazka dalším vytunelovaným podnikem?

Můžeme očekávat pana Hušáka někde na Bahamách?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Mam ten samý pocit a od Hšáka lze očekávat cokoli.

Další odpovědi
Děda Louda

Tam jsou ve hře i jiní vlčáci.

Bičiště

Je to hra a boj o vliv v Sazce.Takový podnik,který má pravidelné miliardové příjmy, nemůže zkrachovat.Je to tahanice o dělení budoucích zisků.Typické tunelování to není, je tady soupeření více skupin a silnější vyhraje.Darwinovy zákony platí i zde, v boji ekonomickém – SILNĚJŠÍ VÍTĚZÍ. O pana Hušáka se netřeba obávat, zabezpečil i pra – pravnuky, byť říká, že „při podpisu“ slzel.

Zdroj: Zákonitosti kapitalismu