Illines

Kolik z vas je tu pedagogu,ucitelu?

Pripadam si tu nejak vedle?Klidne jsem muzou dat slohove prace a muzeme je opravovat.Ceho je moc uz je prilis-zlate prazdniny.Snad ti studujici,maji rodice ci sourozence na jejich otazky.

Nejlepší odpověď
www

Nejhorší na tom je skutečnost, že se většinou najde nějaký chlubil se snahou ukázat svoji chytrost a klidně to lenochům a flinkům opraví, vypočítá atd. ☹

Doplňuji:
Pedagog nejsem, ale i zde se najdou, i ve výslužbě. Někdy se však někteří z nich chovají stejně „moudře“ jako ti ostatní.

Další odpovědi
odpomass

Souhlas. Děti jsou čím dál tím línější. Na věci, které jsou očividně ze školy, bychom vůbec odpovídat neměli, je to jejich úkol.

venkovan

Proč se doma s někým bavit, když PC krásně mlčí.
Otázkou je, jak bychom se chovali, kdybychom byli dnešní děti.
Takže kdo chce vypočítá – kdo nechce, tak třeba jen navede jak se na úlohou zamyslet.

Cesnek

:P :P :P :D

Lleni

Já si myslim,že od toho sou odpovědi- lidi se můžou ptát na cokoliv – jako se ptají na bydlení,, zvířata ,,rodinu.. A na tyhle věci by semohly zeptat taky rodičů popř.sourozenců, přátel..(a lidí k tomu určených) a navíc ne všichni rodiče si to učivo pamatují ..:D:D ale jinak s tebou v některých případech souhlasím ;)))

irisx

Představte si školáka, sám doma, chce udělat úkol, než se máma vrátí z druhé směny, neví si rady, zeptá se na Odpovědi.cz a vy mu neporadíte. Třeba to už předtím hledal na Googlu, sháněl kamaráda, co by pomohl, máma to vědět nebude, odmítnete?
Proč odmítnout jednomu správnému snaživému, pro těch pár desítek líných, zahálčivých, zkouřených poškoláků? Vždyť je tady z diskuzí už stejně všechny znáte, nemám pravdu? 🙂