Kolik vypijete piv ?

http://voyo.no­va.cz/multime­dia/comeback-40-dil-to-nej-musime-setrit.html?s=0

Chudák Ozzák mohl vypít jen 13 kousků.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Jen tolik na kolik mám chuť,to není o závodění,ale o vychutnání a zahnání žízně.

Další odpovědi
kapka

Neuvádíte za jaký časový úsek. Tak třeba během pěti let? To asi tak jedno. 🙂

GM

Žádné, na časovém úseku nezáleží.

151kbar151

Já osobně alkohol ještě nemůžu, jelikož nejsem plnoletý, ale můj děda vypije na jedno posezení v hospodě 25 piv.

hanulka11

151 kbar 151...... chudák děda

panenka

Já nepiju takže žádné

venkovan

Za hodinu, večer, týden, měsíc, rok?

Čím víc vypijete, tím větší radost má hospodský, majitel pivovaru a Kalousek – Na zdraví!

Deli

Obvykle jedno k večeři.
Když se jde někam ven na zábavu, tak to bývají tři, čtyři.

Můj manžel vypil jednou na Brutusu 33 piv.
Doma si ale dává šťávu i ke guláši 🙂