patrikkkortu

Kolik vydělá přibližně zakladatel této stránky?

Nejlepší odpověď
annas

Jsou Odpovědi české, slovenské a ukrajinské. Ty české zřejmě vydělávají, v roce 2011 byly hodnocené jako nejlepší a nejvíc navštěvované stranky. Jenže to už dávno není.

Pomohla tomu TEV a Den D, v němž tehdejší spolumajitel Ing. Štípek předložil projekt a žádal o dotaci na slovenské a ukrajisnké Odpovědi. Neuspěl.

Takže zda a kolik vydělávají, zná jen vlastník stránek My se můžeme jen domnívat.

http://www.ces­katelevize.cz/po­rady/102977183­98-den-d-iii-rada/310292320­260006-den-d/

Další odpovědi
luky.1986

Vubec nic, ma to jen jako hobby.. protoze se celej den smeje jako ja nad 50% otazek:-) 🙂 Ja bych to tipnul na 10k ±

Lamalam

Tak se ho zeptej.

Beer4Real

Míň jak Bill Gates, víc jak bezdomovec.