zelí

Kolik vody vypijete za noc?

Já půl litru i víc. Když nemám v noci pití, tak mě bolí ráno hlava. V noci se budím tak 2×-5×, napiju se a spím dàl. Někdy se vzbudím zpocený, ale většinou ne. Je to normální? Pijete taky tak moc?

Doplňuji: A může to mít něco společnýho s tím, že jsem špekoun?

Nejlepší odpověď
gecco

Co je to „noc“??
😉
Pokud tím myslíš dobu spánku, pak tehdy nepiju nic…
Piju předím, než jdu spát – a pak po probuzení…
😉
Kontaktuj lékaře – nejspíš trpíš nějakou poruchou…

Další odpovědi
briketka10

V noci nepiju nic, spím :)

Drap

Mívám na noc připravenou vodu. Nikdy nevypiji víc ja dvě deci. Většinou v noci nepiji vůbec. Nepřipadá mi to zcela normální. Osobně bych si nechal změřit cukr.

anonym

V noci nepiju vůbec.Poslední napití je v 18 hodin u večeře.Při pozdějším napití už musím chodit v noci na záchod a to, když člověk vstává o půl páté do práce, se nechce.

jirka F

No do píp změř si raději hladinu cukru v krvi zvýšené pití vody nechci strašit ale pokud chodíš často i na WC tak můžeš mít začínající cukrovku nebo poruchu štitné žlazy tak si raději zajdi za doktorem a změř si cukr raději i štítnou žlázu.

Ps. jinak takhle hodně vody bych já v noci ani vypít nedokázal.
Ps2: a raději zhubněte (pokud nemáte chusingův syndrom nebo poruchu štítné žlazy, cukrovku, picwickův syndrom , syndrom spánkového apnoe ,hyperlipidémii)jde o vaše zdraví!

quentos

Většinou žádnou, občas se stává, že se vzbudím a dám si hlt nebo dva, víc ne…

da ny

V noci, tedy v době, kdy spím, nepiji nic.
„Špekounci“ se mohou v noci více potit… a protože pijí, tak se zase potí… ;)
Pokud jste jinak zdráv, netrpíte hormonální poruchou apod...... Poptejte se praktického lékaře, nějaká kontrolní laboratoř může mnohé vysvětlit.
Časté pití v noci:
http://www.ule­kare.cz/porad­na-lekare/caste-piti-v-noci-71519

STUDENTKAEVA

Mohu se ti zeptat, kdy toho půl litra piješ? Před spaním nebo snad máš tři bůdíky a vždycky si lokneš a spíš dál? Já se tedy napiji před spaním trochu,abych v noci nechodila na malou. Když spím nepiju.. Buď spím nebo piju nevím jak zvládáš obojí. :D Přesto, že jsem žena.

Kryšpín

Také někdy, žíznivka, Sjogrenův syndron, psychogenní a.p.

NelieM

V noci nepiju, nebudím se s tím, že bych měla žízeň. Budím se jedině tehdy, když jsem po akci a to mě budí sušák :D

terry

Jak kdy,. Někdy nic a jindy půl litru.

štamgast

Žádnou.

zelí

Studentoevo, nahoře to píšu. Prostě se vzbudím, loknu a spím dál. Nevím, v noci mi to pití něják víc chutná. Zajdu k praktickému lékaři, děkuji všem.
Jinak za noc považuji dobu mezi tím, kdy jsem vlezl do postele a kdy lezu ven.

zelí

Jo a hubnout nehodlám.