Janilivi

Kolik vody je potřeba na přípravu ovesné kaše?

Koupila jsem si čokoládovou ovesnou kaši. Na obalu je napsano že se tam mám dat 150ml vody.. Já jsem si to převedla na litry ale nevim kolik tam toho mám dát. Nemám u sebe totiž odmerku. Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
UltraFan

Na co si to převádíš na litry ? Prostě si vem odměrku, nalej tam 150ml a máš to 🙂
Nebo pokud doma máte skleničky o objemu 300ml (0,3) tak ji náplň do půlky vodou a máš to 🙂

Další odpovědi
Lamalam

Pokud to chceš na litry, tak tam dej 0,15 litru.

Nešpekuluj, nalej tam 3 velké panáky vody a je to.

Drap

A co chceš vědět ?
Pokud je psáni 150 ml, dej ta 150 mililitrů a je úplně jedno na co si to převedeš. Třeba na hektolitry. Já bych tam dal asi tak 1,5 deci.

anonym

a jak to převedeš na litry, když nevíš, kolik je 150 ml.? to si to můžeš převést na dl, cl. ale k ničemu. pokud nevíš, tak vezmi odměrku

terry

Nalij tam cca 3/4 hrnku a uvidíš. Když bude kaše hustá, můžeš trochu vody přidat.
Na další pokus už budeš vědět.

briketka10

Nevím odkdy to je, ale je to v bodovací tabulce novota,
že pro každého uživatele je možno udělit pouze 2 body
byla jsem dost překvapená :((

Lamalam

Odkdy? To jsem se taky ptala: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdy-doslo-k-omezeni-poctu-palecku-na-dva-denne

Mc Merkurion

… Lamalam: že by vybráno,tak brzo? …

Lamalam

Bohužel. Ty máš taky dnes utrum.

Mc Merkurion

… sákryš,a to jsem se tady ani neohřál …