bolak

Kolik vody dokáže vsáknout bochník chleba?

konkrétně šumavan
Doplňuji:
Tak už někdo ví? To nemáte nikdo doma ztvrdlej bochník nebo co?

A má někdo nápad jak na to? Teda lepší než je ten můj, což je zvážit bochník, dát ho přes noc do kýble z vodou, zvážit znova a odečíst rozdíl?

Nejlepší odpověď
anonym

Vážně nevím, ale nalezla jsem chlebovo-rumový recept.

Zdroj: http://www.mi­mibazar.cz/re­cept.php?id=1296­4&user=47727

Další odpovědi
iceT

Nám doma bochník chleba nikdy nestihne ztvrdnout,a myslím si,že tvůj nápad nacpat chleba do kýble s vodou a ráno zvážit rozdíl neprojde,poněvadž mám za to,že ten chleba by se úplně rozmočil,tudíž by nebylo co zvážit.Ale jsem blondýna,takže tenhle příspěvěk neber moc vážně.:-):-):-)

briketka10

já šumavan nejím ani žádný jiný chleba jen žitný houstičky a víš bolaku kdo je největší frajer na světě ??

Doplňuji:
Vlku – výborné na vánoce poradím sestře :)

Drap

Neni nic snažšího, než aby jsi si udělal malý test.

arygnoc

daj potom vedieť, ako to dopadlo. :)))

no takto sa ale tvoj mozog nestane sexy. Alebo že by? :)))

Lukasy

Zaleži pokud bude čerstvy nebo tvrdy, ale bude to několik litru.

bolak

Drap: přece si nezničím chleba, proto se ptám, protože je velká pravděpodobnost že už to někdo předemnou zkusil a bude vědět.

arygnoc

pochybujem, že taká kravina mohla niekoho napadnúť.
Tak len šup šup, už tam láduj tu vodu, jeden deň bez chleba vydržíš.

bolak

no, počkáme si na Michala Kole, ten ví o vodě všechno

briketka10

chleba, protože má dvě patky :)

bolak

ty seš kašpar :)

PS: barnajka má prej zase dva palce na levý noze

briketka10

to bych chtěla ty palce vidět :D

briketka10

pro iceT a co ho dát do sáčku s dírečkama to by prošlo né, ale když ho už nemáš celej škoda :(

iceT

🙂:-):-)

bolak

čemu se směješ bloncko :))) normálně do cedníčku né?

iceT

Noooo,cedníček by mě nenapadl,vidíš?No prostě blondýna,no.

bolak

neříká se blondýna ale zlatovláska. :) ..nebo myslíš že by ti plešatá slušela víc?

iceT

plešatou nebrat......:-)

briketka10

:) :) :)