david22

Kolik vlastníte jeansů?

Já to mám tak, že mám dvoje, ty nosím skoro do roztrhání, za rok si koupím nové. Někdo jich má více a více let mu vydrží.

Já jsem zastánce toho, raději jich obměňovat méně a nosit moderní, než mít 10 let 8 riflí lehce „out of date“.
U bot to mám stejný, též mám max dva až tři páry.
Jak to máte vy?

Odpovědi
hanulka11

mám asi šestery /nejsou ojeté staré /, stejně mám oblíbené troje – boty nepočítám :D:D:D

ondra07

Mám to úplně stejně. Rifle mám dvoje a boty střídám též dvoje. No, a když nastane nějaký problém jak s botami tak s riflemi, tak koupím nové. Ale boty mám kvalitní, ty něco vydrží. :)

U žen to je ovšem jiné, ty nosí každý den jiné jeansy a jiné triko. Riflí mají doma třeba 10 :)) a trik… nevím, kolik. :)

Conchus

Mám dvoje, jedny na procházky se psem a jedny do společnosti. Jinak nosím obleky. Těch mám asi 10. Smoking jsem už odložil.

Martina S.

Mám více než dvacet džín, ale vždy nosím třeba jen 5 až 6 a pak je zase obměním. Každou chvíli mám nějaké jiné oblíbené. Když už jsem nějaké neměla třeba půl roku na sobě tak je nabídnu na Aukru. Jinak si kupuji džíny stále nové, alespoň jednou za dva měsíce, protože se nosí pořád jiné. Měla jsem jich hodně širokých (bootcut) a teď zase kupuji všechny úzké (slim). Nosím jen strečové, bokové džíny. Jsou více sexy. Bot nemám ani deset