Kolik ve svém okolí znáte feťáků/dealerů?

Na našem gymnáziu dává trávu tak polovina třídy. V poslední době se mi zdá, že prodává snad už každý druhý. Nechci vidět jak to vypadá na odborných středních:D

Já sám nic nefetuju, kdyby měl někdo chuť poučovat.
Doplňuji:
Jugar-pravda, pardon

Nejlepší odpověď
ten který je

Pár jich podle vidění znám.Od těch,kteří začínají a tvrdí že to mají pod kontrolou až po ty,kteří už jsou chodící trosky.Ti co už jsou pod drnem nepočítám.

Další odpovědi
zzzlatokopka

Pokud víš o někom kdo prodává, nebo daruje, vyrábí, pěstuje, nebo jinak šíří drogy, máš povinnost to oznámit policii čr, jinak pácháš trestný čin i ty, neoznámení, že někdo jiný drogy prodává je taky trestné!!!

Nepoučuji, jen ať máš přehled, co tě může čekat.

Já neznám nikoho. Eště že tak:-)

anonym

Feťák je ten,co užívá jakékoliv drogy,ale narkoman se specializuje spíš na vnitrožilní aplikace.
Např.když budu pít alkohol jsem pijan,ale také legální feťák,protože alkohol je droga a ne jenom „potravina“,když budu kouřit indiánský tabáček,tak jsem hulič a budu inhalovat drogu skrze plíce do krevního oběhu a jsem feťák,cigarety a alkohol se prodávají v kdejakém kiosku,trávu pěstuje kde kdo na vesnici i i ve městě,stačí navštívit growshop a cca za 16 tisíc koupit lampy na pěstování,pokuď nemám zahradu – vše legálně a s tím pěstováním bych se moc na veřejnosti nechlubil,ale já nic takového nepotřebuji,protože už mám rozšířené vědomí natrvalo a je mi fajn,drogy by mi akorát sežrali mozek,ale pivo si občas dát můžu to jo.

briketka10

znám jich pět co kouří trávu a hodně..

anonym

Feťák -fetuje ,to není ten co hulí trávu!

klumprt

Jenom dneska jsem hovořil se třema.

Nerevarin

Jsem přesvědčen o tom, že přeháníš. Polovina lidí ve třídě prodává trávu? To je nesmysl. A kdyby každej druhej prodával trávu, komu by ji prodával? Taková konkurence je větší nabídka než poptávka a vedlo by to k přesycení trhu. Navíc ti inteligentnější lidé s láskou k přírodě si to umějí vypěstovat sami. Neni to nic těžkého…teda co jsem slyšel...... Kuřák marihuany neni feťák. Za tím si stojím a stát budu, třebaže už trávu nekouřím několik let. Ale kouřil jsem ji velmi dlouho a několik sezon i pěstoval, takže do toho mám co kecat. Hulení je v posledních několika letech takový módní doplněk mladých lidí. Většina lidí s tím nějak přestane, protože jim to časem přestane dávat. To je přirozený vývoj. Za mých mladých let, kdy jsem byl na střední škole, hulil kdekdo. Byl to obrovský boom, za který mohl rozvoj hiphopu, reggae a taneční hudby v této zemi a také film Samotáři. Když tento film šel do kin, končil jsem základku. Hulilo se hodně, lidé chtěli objevovat nové věci, vidět svět jiným úhlem pohledu. Je to svým způsobem přirozené. Tráva je ještě relativně fajn, ale důležité v životě jsou dvě věci: mít rodinné zázemí a mít dobré přátele. Díky těmto faktorům se vyhneš tomu, abys spadl do něčeho tvrdšího. Tráva neni bezchybná a může být i nebezpečná pro některé jedince. Ale svým způsobem je to menší zlo než alkohol a rozhodně je to mnohem lepší než lsd, houby a nebo rovnou trvrdé věci. Na trávě máš pořád nějaký pud sebezáchovy.
Jinak huličů znám asi pět. Lidí co jedou na něčem tvrdém neznám žádného. Ale bohužel co se takhle procházím na sídlišti, nebo po městě, tak feťáků je všude bohužel celkem dost.

ReHu

feťáků/dealerů > 0
ten co hulí trávu > 2–3

Nezajímám se o ně, nekoukám po nich, jsou mi volný > mám jiný zájmy 🙂

anonym

Nerevarin – Další chytrák,co si vypěstoval zásoby a měl možnost užívat THC denně tvrdí,že není bývalý feťák,řekni to svým dětem?

anonym

Že jsi hulil trávu no a?Ale uvědom si pojmy,droga je fet a davová psychóza konzumní společnosti je nevinná debilita.

arygnoc

jugar:

„Feťák -fetuje ,to není ten co hulí trávu!“

pouč ma – a čo je to?

;-Q