klumprt

Kolik vážila rakev s Brežněvem?

Když to výročí už bylo nakousnuto, tak jsem se podíval na ten funus. Chtěl jsem se podívat, jak to žuchlo a jestli opravdu byla slyšet taková rána. Zde: https://youtu­.be/BWiYmWgJLq4 je to se zvukem a komplet se všema opičárnama. Inkriminovaný okamžik přichází zhruba v čase 1:14:00.
Připadá mi, že oba „pachatelé“ měli hlavně problém udržet tu tíhu na těch pentlích, které jim okamžitě začaly prokluzovat v rukách. (Další otázka může být, jak to s nimi dopadlo?)
Takže, když si vezmeme, že soudruh Leonid nebyl žádný střízlík, teď jestli ho tam dávali se všema metálama, a ta rakev asi taky nebyla papírová…

Nejlepší odpověď
anonym

No odhaduju tak na 152,5 kilo i s tím šrotem co nosil na triku.

Další odpovědi
JájsemRaibek

No jak to s nima dopadlo? Úplně stejně jako ten pilot co přistál na Rudém náměstí. Ten totiž dostal provaz.

anonym

Jen padesát kilo metálu + váha pana soudruha Brežněva.

lexx

však Leoše na poslední cestě vezli na lafetě kanónu, byl to koneckonců generál, účastník bojů II.světové války…pamatuji se na TV přenos jak to tenkrát bylo

ptáč

Byl lehký, jak děva. Země ho vcucla, aby nezameškal ani minutu.
Není pravda, že Brežněv měl pravé obočí výše a hustší.
Skutečnost je přesně opačná, ne pravé, ale levé, ne výše, ale níže a ne hustší, ale řidší.
http://necyklo­pedie.wikia.com/wi­ki/Bre%C5%BEn%C4%9Bv