KubikS7

Kolik váží šnek s ulitou? A kolik bez ulity?

Nejlepší odpověď
annas

Neuvedl jste druh.
Africký obrovský – až 900 g

Hnědý hlemýžď má tři velikosti:

  1. 7 – 15 g
  2. 20 – 30 g
  3. 25 – 45 g

Váha ulity činí 1/3 – 1/4 z celkové váhy

Zdroj: http://webcache­.googleusercon­tent.com/sear­ch?q=cache:LgyC9gzlltcJ:­hlemyzd.navajo­.cz/+Aspersa+spir%C3%A­1ly&cd=1&hl=cs&ct=clnk&g­l=cz&source=www­.google.cz

Další odpovědi
beer

Dobrá, když šnek, tak šnek.. Ale kterého teda myslíš – z toho množství jen našich druhů ? A nebo opět celosvětově?? ))))
Kubíku, na to ti nikdo neodpoví, byť by chtěl sebevíc !!

elektrikář

Docela by mně zajímalo k čemu potřebuješ vedět kolik váží slečený šnek. Do výkupu se nosi oblečený.