fortin

Kolik váží panenka?

Kolik váží panenka v kilogramech.

Nejlepší odpověď
annas

Pokud jde o vepřovou panenku, tak si ji lze představit jako nohavici štrůdlu. Jedna nohavice je tak 30 cm dlouhá a je to 600–800 g masa.
Podle Georgie by se hosté na návštěvě u Vás přejedli, kdybyste každému z nich koupil jednu panenku.
Doplňuji:
Opět se někdo chce posunout dopředu a naděluje červené palce. Ale také na Vás dojde řada. Schovávat se za anonymitu je podlé. Otázek je dost na výběr, tak se snažte.

Další odpovědi
Retko

Jakou panenku myslis? :)

georgia

Určitě máš na mysli -maso:D Tak podle toho,kolik přátel chceš pohostit,tolik kilogramů masa nakoupíš.Tolik váží panenka

anetadela1

Panenka mojí dcery váží 0,372 kg 😁

Jakub

Panenko! Prozraď nám to!A nestyď se.(Ale Forin má na mysli hydraulickou panenku). Ty jsou různé, podle nosnosti. Já jsem se setkal s panenkou o nosnosti 36t. Vážila hodně přes 20kg. Byla od firmy ENERPAC.

Zdroj: http://www.ike­ma.cz/enerpac­.htm

panenka

ted jsem fortine vážila panenku a naše má 0,6kg