kajda45

Kolik váží dospělé morče?

Dobrý den, prosím, chtěla bych se zeptat kolik váží dospělé morče. Mám dospělého morčáka, který se mi zdá docela tlustý, ale nevím, kolik váží ostatní morčata, abych to mohla porovnat. Děkuji moc za všechny odpovědi =D

Nejlepší odpověď
www

Morčat je vícero, liší se také vahou. Nevím co máš, proto uvedu nejběžnější:

Zdroj: www.odjaji.wz­.cz/popis%20mor­cete.html

Další odpovědi
anonym

Morčat je více plemen (typů) a těžko soudit na dálku, zda je to tvoje obézní, či nikoliv.
Na netu je hodně chovatelů morčat, tak se zkus s nimi kontaktovat, poslat jim
nějakou aktuální fotku a uvidíš. Můj známý, který žije mnoho let v Argentině poslal fotku s pečeným morčetem, neboť u nich je morče běžnou součástí jídelníčku (asi jako
u nás králík) a zdálo se mi dost větší než ta morčata co znám od nás.

brillant

Vepište odpověď… http://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=mor%C4%­8De+hmotnost&sou­rceid=opera&i­e=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest