olda12

Kolik váží Desta?

Dobrý den,potřebuji zjistit kolik váží desta z roku 1970–1980 přesně nevím,zvedá 3200kg,není to ta teréní,ale ta s malejma kolečkama,předem děkuji za rychlou a užitečnou radu.
Doplňuji:
Tak předpokládám že v těhle letech nevyráběla Desta 20druhu,byli ty teréní a ty normální,jediný co vím že zvedá 3200kg,takže to nebude ta nejmenší.Potřebuji vidět orientační váhu 1tuna-1,5tuny,2tuny,nebo víc. A jen tak mimochodem pytel brambor s malejma bramborama bude mít tak 50kg,dle naplnění=D

Odpovědi
mosoj

To je stejné jako bych se zeptal kolik váží pytel brambor ) ten s těna malejma bramborama!!

anonym

Pokud ti pomůže info v odkazu,kde můžeš porovnat hmotnost Desta.
http://manipulacni-technika.tiptruc­ker.cz/vysokoz­dvizny-vozik/desta-mv-12-pb-po-go-prodej-av39112

honza19hk

DESTA DVHM 3522 LXK nosnost 3200kg,zdvih 3,3m, rok výr. 86,přední uzávěrka, váha stroje 5 tun.

logicky když zvedá 3200kg tak nemůže vážit tunu.Musí být těžší než má jmenovitou nosnost.