kolik váží blesk??

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Myslíš blesk jako výboj napětí nebo blesk fotografický či blesk jako noviny?

Další odpovědi
Miroslavst

Řekl bych že hodně, protože to je hrozná rána, když spadne na zem.

led

Odpoviem otázkou.
Už ste niekedy vážili elektrický výboj?
Je to elektromagnetické vlnenie, akými váhami by sa mohlo vážiť – kov=vodič, drevo=horí, plast sa taví,horí atď.
Verím, že ste nemali na mysli noviny Blesk.

oskar

Asi myslíš blesk kulový?Takový nějaký laický odhad 5 kg?

Elk

Tisíc krát víc, než třebas pšouk, protože dává daleko větší rány…ha ha ha

elektrikář

Nejlepší si za bouřky vzít váhy a vrcholku hromosvodu zvážit. Pak tě přestane bavit dávat sem blbbé otázky.