Kolik vás stojí měsíčně jedno morče?

Bez pořizovacích nákladů

Nejlepší odpověď
samicek333

Nás přijde asi tak na 100 Kč, ale podle toho, jak drahé chcete kupovat jídlo, podestýlku… My kupujeme to „lepší“, ale máme vlastní seno… Maximálně 200 Kč měsíčně

Další odpovědi
Lindra

Já mám morčata dvě a měsíčně mě vyjdou asitak na cca 200 kč a víc ,podle ceny krmiva a podestýlky .Nanejvýš 300 víc ne.:-)

Pokud si chceš koupit jen jedno tak to samozřejmě vyjde na méně ,ale to bych ti nedoporučovala .Morčata nejsou vůbec rádi když jsou sami ,mi pokaždé máme dva brášky ,je to tak lepší.

taxio

mi máme 3 morčata + králíka a ty nás stojí 400 kč tak je to asi 100 kč na každého