Kamionak09

Kolik vas stal profesak?

Delal si tu nekdo profesni prukaz ridice?Prijde mi ze autoskoly maji v cenach dost rozdil.Ja za nej dal 18 000kc.

Nejlepší odpověď
honza19hk

já ho dělal zárověň s papírama na kamion,dělal jsem ho u nás ve firmě co má vlastní autoškolu stejně jako řidičák na všechny stroje a skupiny a profesák jsem měl k tomu zdarma.Papíry C+E mě stály 19táců

z vojny mám dokonce řidičák na tank,byl jsem u ženistů,takže mostní tanky,vyproš´to­váky atd..