terry

Kolik vás bude u stolu štědrovečeřet?

Nejlepší odpověď
briketka10

Single

já + sestra + synovec
pes + kocour, pod stolem

Další odpovědi
Deli

Já + partner + dítě (dět)

Já, manžel a naše holky.
25. a 26. se pak scházíme s mou a manželovo širší rodinou.

hanny 2

Já + partner

Já + partner + dcera s manželem a 2dětmi + syn + tchýně a tchán mé dcery + 2 bratři mého zetě + jeden s partnerkou + můj milovaný pejsánek.

quentos

Single

… ale abych nebyl na to sám, půjdu na večeři k mámě :{)> jak znám ségru, ta to zase sabotuje…

WeeBear

Já + rodiče

Já a táta, nikdo jiný, mamka s bráškou dojedou až 26.12. (naši jsou rozvedení a mamka bydlí na druhém konci republiky). Možná se k nám přidá bývalý snoubenec mojí nevlastní sestry, ale to není vůbec jisté.

Tíšek99

Single

Nenašel jsem svoji odpověď:Babi,Dě­da,prababi,ma­mi,tati,ségra,já

MILAN1961

Já + partner

rosinka

Já + partner + dítě (dět)

samicek333

Já + rodiče

není tu má odpověď: Já + rodiče + sestra + morče pod stolem + loudící pes