aramah

Kolik Vás bude u štědrovečerní večeře?

V loni jsem se také ptala, tak snad Vám to nevadí 🙂
U nás stějně jako loni já a můj manžel :D

Doplňuji:
To to letí

Nejlepší odpověď
led

Na stôl sa dávajú taniere podľa počtu prítomných + 1. Ten jeden je pre prípadného hosťa.
Tradícia slovanskej pohostinnosti.

Další odpovědi
Terryle

Snad 5 – já, brácha, rodiče a babička. Ale zdůrazňuju to SNAD. Od Vánoc, kdy taťka pěšky vlítl 21. prosince při shánění dárků pod tramvaj a strávil svátky na JIPce, už přítomnost celé rodiny neberu jako samozřejmost. Vlastně až od oněch Vánoc dokážu pořádně ocenit, když se sejdeme všichni…
Tak na sebe dávejte pozor, lidi, a spěchejte hlavně před svátkama pomalu…

anonym

:D 4 snad…

Drap

U nás poprve taky jen dva, nebo alespoň to tak zatím vypadá

suaeda

Letošní Štědrý večer budu trávit opět v cizině. A vypadá to na sudý počet 3 + kocour.

Sea

Budeme tam 4…, snad se do té doby nic nestane 🙂pod talířek navíc dáváme rybí šupiny pro štěstí a kvůli dětem začínáme večeřet hned, jak padne tma 😁

roxy52

U nás dvě andulky a jeden pes.Doufám,že snad nepůjdou ke stolu,když bude bezvládí.Jinak já v práci a drahá polovička u rodičů.(snad) 😉

anonym

Delavali jsme to tak, jak pise Led. Moji rodice byli Slovaci.
Takze budu ja a talir. 🙂 -iv-

lexx

Budu sám jako loni a předloni…a koukat se do oken protějšího paneláku jak tam svítí stromek a slaví Vánoce. No, zvykl jsem si akorát na stole je toho jaksi rok co rok méně. Dárky sám sobě nenaděluji poáč bych předem věděl co to je. Vypálil jsem si pěkné koledy na CD, je jich celkem 23.

Rocker

3 lidi+2 pejsci,kte­ří budou čekat,co upadne ze stolu:-)

terry

1.
Asi by mohlo být o 1 víc, ale ani se mi nechce :(.

zrzounka

U štědrovečerní večere nás bude tři