redy

Kolik vás bude sedět u štědrovečerního stolu?

Je to každý rok stejný počet?
A v kolik hodin usedáte?
Jestli je to velká vtírka, tak sorry.
Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Zatím se to u nás ještě stále přesně neví. Jsou tři možné varianty 2 , 3 a nebo 6. Vše se teprve rozhodne až podle situace. K večeři sedáváme cca v 18 – 19 h.

Další odpovědi
Emefej

Letos přijede jenom syn s rodinou, bude nás celkem 6. Vloni u nás byla i dcera s rodinou, to nás bylo 11. Zasedáme v 18:00.

zjentek

Posedíme s Fanynkou. Ona holka ušatá má teprve pět let, takže to není každej rok to samý. Zasednem po páté po páté odpolední. Snad se jí za pár minut nebude chtít smolit, jako loni.

jirka F

Dva budeme (stejný počet jako každý rok to není) protože musí být vždycky sudý počet lidí jinak to podle pověsti přináší smůlu.
většinou usedáme tak v 17–18:00

chachar1922

Budeme ctyri. A asi kolem 17hod budeme veceret. Mamka chce vždycky vcetne darku vsechno stihnout do osmi hodin, kvuli pohadkam :D

AAmila

Já, rodiče, 2 sestry, a možná se přidá i pes

lexx

sám nebo u ségry a šváry co bydlí nedaleko ale nechci bejt vyžírka nikomu na obtíž a nejsem stopro zdravý, již třetí týden chodím do rachoty s bolestí hlavy, kašlem a mírnou teplotou, něco málo k snědku a pití zakoupím si a zalehnu k odpočinku

anonym

Letos nás bude 7 + 1 volné pro nenadálého hosta a po menším projevu s tichou vzpomínkou na ty, kteří už nemůžou zasednou s námi ke stolu, začne večeře mezi 17–18 hodinou.

Lamalam

Letos by nás mělo být 7, začínáme okolo půl šesté.

arachis

Letos snad ještě 5, hodinu nemáme určenou,jak se vše povede uvařit usmažit,to záleží na pohádkách,kdy se mi od nich che vstát z postele.