Kolik vápníku a spol. jest třeba vzhledem k naběhaným kilometrům?

Běhám již … no dlouho i dlouze. Dnes se mi již po 25 kilometrech začaly ozývat kolena. Chvíli jsem uvažoval, zda má zdravý běh bolet, ovšem nic extra to také nebylo. (Již jsem si tak nějak zvykl, že na běh se nedá zcela zvyknout.) Jen se tak obávám opotřebování kloubů a demineralizace kostí. Jím jogurty, piji mléko, vařím pudinky, … Kolik bych však měl doplnit?

Odpovědi
arygnoc

nebudú predsa len cestovné lístky lacnejšie?

nič sa nemá preháňať.
dispozície a potreby organizmu pod športovou záťažou – budete sa diviť – najlepšie posúdi športový lekár.

😉

ReHu

Ono to není jen o vápníku. Je dobrý také Glukosamin. Doporučuju HCL, v lékárnách se běžně prodává Sulfát. Také Omega6.