Fildas

Kolik vám je let?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
quentos

21-30

27… anketa tu už byla, konkrétně zde – http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-je-vam-let , tak schválně, jak se za tu dobu demografická skladba zdejších respondentů změnila :{))>

Další odpovědi
anonym

51- a víc

Nejen, že tu otázka byla několikrát a lépe strukturovaná, ale po 9 dnech, kdy tazatel vstoupil na Odpovědi, pokládá notoricky již položené otázky (až na 1).
Možná by měl uvést i vlastní věk, že projevuje takovou dávku infantility a snižuje se k plagiátorství.
S ohledem na jasná pravidla Kodexu, si koleduje o to, že mu admini nejprve bude vymazávat otázky a při recidivě, prostě zablokuje účet.

Alesh

21-30

V dubnu mi bylo 30. Njn, už to půjde pomalu ale jistě do pr*ele … ☹

P.S. Co mají vyplňovat osoby mladší 10 let? 😉 Nebo tu nikdo takový není?

barnajka

21-30

Alesh: Nikdo nemládneme, neboj ;)

Děda Louda

51- a víc

Stejně jako posledně.

Ponytail

21-30

Jikra

51- a víc

casey

31-40

dědapetr

51- a víc

anonym

51- a víc

panenka

31-40

HOMER

21-30

vivatis2-

10-15

Nozdrolomo

31-40

DusanOrlik

10-15

skoro 15

jmachan

51- a víc

funky

21-30

jendahun

51- a víc

Do té poslední kategorie budu patřit za dva měsíce,tak jsem se tam už napsal.Snad to nevadí.

Syd

16-20