Rosy

Kolik uveze plemeno koně Americký paint horse??

Dobrý den, budeme si pořizovat painta ale nevím kolik uveze kg. Ostatní o nich mám zjištěné jen né toto. prosím poraďte děkuji :)

Nejlepší odpověď
anonym

Až si budete vybírat koníka,poptejte se prodávajícího.To na co se ptáš,není možné stanovit,pouze odhadem podle momentální kondice a stupně výcviku u konkrétního koně…:D

Další odpovědi
Drap

Každý jedinec jinak.

weronika

záleží na vzrůstu, stavbě a víšce koníka…ono koník může být vysoký 150 cm ale bude hubený neosvalený tak by asi těžkého dospělého člověka neunesl…když bude dobře živenej osvalenej a bude mít kolem 150 cm tak si myslím že by nemněl být problém unést šlověka do 100 kg…
Ps. je to můj odhad a tak se může s dalšími názory lišit..prosím berte to s rezervou 😉
ono takhle když koníka nevidíme se to špatně odhaduje 😉