Gorouš

Kolik umíte jazyků?

Pište i pasivní znalosti. Já umím plynně anglicky a rusky. Mám pasivní znalosti němčiny a slovenštiny.
Doplňuji:
PS: kdo mi dá první 3 hvězdičky dostanete palec (ale musíte mi napsat, kdo mi tu hvězdičku dal:)

Nejlepší odpověď
kropitko

není to proti kodexu???

Další odpovědi
quentos

plynně anglicky a německy; pasivně francouzsky, rusky a slovensky … ale slovenština mi vždycky připadala jako samozřejmost, takže počítám čtyři ;{)=

Sandy

Co má to P.S. znamenat? Trošku povrchní, ne?;o) Možná sis ještě neuvědomil, že tyhle stránky nejsou o honbě za body, ale o pomoci ostatním!!! Navíc porušuješ kodex uživatele.