denca21

Kolik úloh je v prijimackach od Cermatu?

Všude jsem našla 15, ale nejsem si jista, jestli to nejsou jenom ukázkové verze..přijde mi divny ze třeba matematika má od scia 30 úloh a cermat jenom 15.

Odpovědi
Adula.57

Pokud si to správně pamatuju, před třemi lety to bylo 30–45. Je to podle toho, jestli to děláš z matematiky, češtiny, nebo obecných.

Michálek1245

Podle mě je to pokaždé jinak a podle toho, na co zrovna děláte přijímačky, ne? Každopádně pokud chcete mít jistotu, udělejte si na https://nanecis­to.online/tes­ty-na-prijimacky-cermat-online/ cermat testy na přijímačky. 🙂 Podle mě je to podle mě fajn věc na to, aby si člověk vyzkoušel, jak to u těch přijímaček chodí, jak jsou ty otázky postavené, jak si rozvrhnout čas a tak dále. 😉