zjentek

Kolik uheráku jorkšír přes den ještě může, aby už to nebylo moc?

Osobní údaje jsou fena, dlouhé vlasy, 5let, 3kg.

Redy- jde o Fanynu.

Takže kolečko, dvě, zvládne? Takové průhledné, jen tak „k dosolení“ organismu. Naprudko jí restuju maso jen s vhodnou rostlinnou složkou, takže žádnou sůl do sebe jinak nedostane, jako je tomu třeba u granulí nebo konzerv. Tak dvě, tři kolečka během dne? Co myslíte ;)

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Podle mého názoru – žádný. Obsahuje mnoho soli a to není u psů a koček to nejlepší řešení. Sůl jim poškozuje ledviny.

Další odpovědi
marci1

Chceš-li svého psa zdravého míti, doporučuji v žádném případě nesoliti! 🙂
Byla jsem překvapena, co vše psům škodí : ☹
http://zena.cen­trum.cz/bydle­ni/clanek.phtml?id=77­4358

konemy

Uheráku je vždycky moc.

redy

To poznáš lehce, začne sebou cukat a pak už chtít nebude.:-(

Nemluvíš o Fanině žené.

Můj pes včera sežral u babčiny celej syrovej knedlík, to se prej jenom otočila.
Byl asi dva metry od ní, byl to mžik.
Večer to začalo, funěl, bylo mu zle. Byl nafouklej jako balón a s…l jak lión. Babčina slova.
A to dáváme na něj pozor.

dudu

Pokud se nemýlím, žiješ v regionu, kde nabídka lukrativních pracovních míst nepřevyšuje poptávku. U nás – severně od Brna, kde je přístup k výdělku na skývu chleba relativně snadný, psy nekrmíme maďarskými výrobky. Tobě podobné tazatele u nás však nikdy nekrmíme jinak, než plesnivým senem.

Hans51

Tolik, aby Vám ten uherák nechyběl 🙂 mně osobně by chyběl i po jednom kolečku, ale já jsem lakomec.

arachis

Plně chápu, máme shitzunku, ale uherák fakt ne, Kromě soli je tam plno jiného koření a eček. Když už tak šunku a to kvalitní šunku a nejlépe povařenou chvíli ve ve vodě, aby se odsolila a určitě ne každý den. Když je moc mlsná, okraju dvě kolečka syrové mrkve a kupuku psí pškoty, ty nemají tolik cukru. A na žužlání kupuju takové bizonní tyčinky za 2 Kč kus.

zjentek

důdu a tohle o těch lukrativních prac. pozicích píšeš v době, kdy uherák, kešu ořechy a Mozartovy koule má doma kdejaký nevzdělanec či podvodník. Pche.

dudu

V tom případě se omlouvám. Asi jsem už ztratil smysl pro realitu – nebo pro tvůj druh humoru.

gagaga

dudu , Fanynka ma dneska svatek :)
a Vy taky zrovna nevypadate, ze byste nejak stradal :)
ale nic ve zlym..
:)

  • iv-

zjentek

To, že severně od brna je nejspíš nedostatek „fundovanýho“ obyvatelstva a lukrativní pozice tam tím pádem zůstávaj neobsazený, ještě neznamená, že mi nemůžete raději odpovědět na otázku jako takovou, né?

zjentek

Kdepak, zjevně jej teprve nalézáš. Nehaž flintu do žita, nakonec bude jen dobře, uvidíš.