Kolik tun piva roznesou servírky na festivalu piva v Německu?

Nejlepší odpověď
fcoop

Proč tun? – přepočítej si to a přidej si váhu skla. Návštěvníci vypili téměř sedm milionů litrů pěnivého moku.

  • Pečených volů: 880

Párků: 219 443 párů
Pečených kuřat: 459 279 (Net)
Doplňuji:
1 litr destil. vody = 1 kg.

gagaga

Čísla Oktoberfestu

30 % roční produkce bavorských pivovarů je spotřebováno během dvou týdnů festivalu.
12 000 lidí je zaměstnáno na festivalu, z nich 1600 jako číšníci… a ted pocitejte a pak nam to sem napiste :)

  • iv-

gagaga

ted jsme se podivala na nemecke odpovedi , take se tam na to nekdo ptal :

Im letzten Jahr haben rund 6,9 Millionen Besucher insgesamt 7,4 Millionen Liter Bier getrunken