aramah

Kolik toho o sobě víme?

Víme jaká máme auta,vime kolik máme dětí,dokonce víme jak jsme staří,Jak jsme velcí.Ale jaké máme sny? Dosáhli jste na ně? nebo leží někde hluboko a ještě čekají? (palce nemám ale dodám).

Nejlepší odpověď
Jahoda

ANO! Už jako málá holka jsem si přála mít skvělého a milujícího muže. Našla jsem a nedávno jsme se vzali. Vztahy v rodině a v přátelích mám více než dobré. Zdraví přeje ostatním, mně moc ne ☹… Ale čekám na splnění posledního snu : dítě. Strašně bych chtěla miminko. Nedávno jsem o jedno přišla, což pro mě byla obrovská rána, protože s manželem se hodně snažíme. Ale nezaslavila jsem se a jedu dál. Nevzdávám to. Vím, že nějaká šance je a to mi dodává sílu. Takže se snad zadaří. Peníze jsou v dnešní době hodně důležité, protože bez peněz nezmůžete nic. Peníze máme, stejně tak i já a manžel máme dobrou práci. Takže moc si stěžovat nemůžeme. Ale! Co není, může být! Lepší je být vždy připraven na nejhorší, než si jen válet špeky u telky a potom nevědět, co dělat. Proto já na nejhorší myslím už teď. 🙂

Další odpovědi
Bumbes

Spím tak tvrdě, že se mi sny vyhýbají.
Život beru, jak přijde, žádné velké plány ani životní sny nevedu. Alespoň nemusím být zklamaný, když něco nevyjde.

9 řemesel

Své SNY si stále ještě plním, a celkem úspěšně.První VELKÝ se mě splnil až ve 30,(zaměstnání), ty menší jsou na řadě.

PostApMan

Vzhledem k tomu že jsem ještě „mlád“, tak si nemusím lámat hlavu s tím, že se mi moje sny ještě nesplnili, ale pomalu se už plní. Auto mám, na děti je ještě čas a tak dále. Ale je pravda že pár snů co jsem měl před pár lety jsem dal už k ledu, některé věci se prostě splnit nedají.

panenka

Přála jsem si mít svůj domeček ve kterém budu bydlet,mít zdravé krásné děti,auto abych mohla s dětmi jezdit na výlety,mít práci kterou jsem vždy chtěla dělat.Všechny sny co jsem si aramah přála se my vyplnily a ted se snažím já plnit sny a přání svým dětem.

ten který je

Já už žádné sny nemám nebot jsem smířen s každodenní realitou.Snad jen poslechem hudby a chvilkového oproštění od každodenních starostí se nakrátko zasním.V žádném případě bych nehledal únik z reality nějakou drogou nebo nadměrným pitím alkoholu.To je cesta do záhuby.

mosoj

Vzhledem k tomu, že jsem se prakticky od 13,5 roku staral sám o sebe tak si nemůžu stěžovat. I když mým snem bylo dělat něco kolem elektriky-slaboproudu a to se mi nepodařilo. Nikoliv mou vinou. Vypracoval jsem se v zaměstnání, postavil jsem si vlastnoručně !! skromný domek a mám dvě děti a 4 pěkná vnoučata. S manželkou jsem již 45 let v dobrém i ve zlém. To všechno sám s manželkou bez jakékoliv pomoci.

Takže když se ohlédnu – mohlo to být i horší.

ReHu

Mně to přijde tak, že kdybych neměla žádný sen, neměla bych pro co žít.
A očekávám vždy to lepší, kdybych měla čekat jen to špatné, jen by mi to kazilo náladu. To nepotřebuji a už to mám za sebou 🙂.
Takže, když to shrnu, sny se mi splnily, plní a plnit budou. A to proto, že mám některé sny velké, na delší dobu, ale i některé malé, které lze plnit dříve 🙂.