Avatar uživatele
aramah

Kolik toho o sobě víme?

Víme jaká máme auta,vime kolik máme dětí,dokonce víme jak jsme staří,Jak jsme velcí.Ale jaké máme sny? Dosáhli jste na ně? nebo leží někde hluboko a ještě čekají? (palce nemám ale dodám).

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, kvikal, PostApMan před 5028 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

ANO! Už jako málá holka jsem si přála mít skvělého a milujícího muže. Našla jsem a nedávno jsme se vzali. Vztahy v rodině a v přátelích mám více než dobré. Zdraví přeje ostatním, mně moc ne ☹… Ale čekám na splnění posledního snu : dítě. Strašně bych chtěla miminko. Nedávno jsem o jedno přišla, což pro mě byla obrovská rána, protože s manželem se hodně snažíme. Ale nezaslavila jsem se a jedu dál. Nevzdávám to. Vím, že nějaká šance je a to mi dodává sílu. Takže se snad zadaří. Peníze jsou v dnešní době hodně důležité, protože bez peněz nezmůžete nic. Peníze máme, stejně tak i já a manžel máme dobrou práci. Takže moc si stěžovat nemůžeme. Ale! Co není, může být! Lepší je být vždy připraven na nejhorší, než si jen válet špeky u telky a potom nevědět, co dělat. Proto já na nejhorší myslím už teď. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bumbes

Spím tak tvrdě, že se mi sny vyhýbají.
Život beru, jak přijde, žádné velké plány ani životní sny nevedu. Alespoň nemusím být zklamaný, když něco nevyjde.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
9 řemesel

Své SNY si stále ještě plním, a celkem úspěšně.První VELKÝ se mě splnil až ve 30,(zaměstnání), ty menší jsou na řadě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PostApMan

Vzhledem k tomu že jsem ještě „mlád“, tak si nemusím lámat hlavu s tím, že se mi moje sny ještě nesplnili, ale pomalu se už plní. Auto mám, na děti je ještě čas a tak dále. Ale je pravda že pár snů co jsem měl před pár lety jsem dal už k ledu, některé věci se prostě splnit nedají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Přála jsem si mít svůj domeček ve kterém budu bydlet,mít zdravé krásné děti,auto abych mohla s dětmi jezdit na výlety,mít práci kterou jsem vždy chtěla dělat.Všechny sny co jsem si aramah přála se my vyplnily a ted se snažím já plnit sny a přání svým dětem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Já už žádné sny nemám nebot jsem smířen s každodenní realitou.Snad jen poslechem hudby a chvilkového oproštění od každodenních starostí se nakrátko zasním.V žádném případě bych nehledal únik z reality nějakou drogou nebo nadměrným pitím alkoholu.To je cesta do záhuby.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Vzhledem k tomu, že jsem se prakticky od 13,5 roku staral sám o sebe tak si nemůžu stěžovat. I když mým snem bylo dělat něco kolem elektriky-slaboproudu a to se mi nepodařilo. Nikoliv mou vinou. Vypracoval jsem se v zaměstnání, postavil jsem si vlastnoručně !! skromný domek a mám dvě děti a 4 pěkná vnoučata. S manželkou jsem již 45 let v dobrém i ve zlém. To všechno sám s manželkou bez jakékoliv pomoci.

Takže když se ohlédnu – mohlo to být i horší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Mně to přijde tak, že kdybych neměla žádný sen, neměla bych pro co žít.
A očekávám vždy to lepší, kdybych měla čekat jen to špatné, jen by mi to kazilo náladu. To nepotřebuji a už to mám za sebou 🙂.
Takže, když to shrnu, sny se mi splnily, plní a plnit budou. A to proto, že mám některé sny velké, na delší dobu, ale i některé malé, které lze plnit dříve 🙂.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek