Kolik toho máte už letos zaseto?

Jste čiperní nebo si vše kupujete v marketech?
Máte raději svoje výpěstky?
Doplňuji:
Teda Funo seje se snad dříve,než zmrzlí jsou,nepleteš si pojem sázení!

Nejlepší odpověď
bolak

Já pěstuju na zahradě trávu. Jsem v tom fakt dobrý, každý rok se toho hojně urodí, někdy i tolik, že to roste v drnech.

Další odpovědi
Adula.57

Zatím ještě nic, ale teď někdy si doma budeme zasazovat pažitku, papričky a osení.

kapka

Dneska zrovna jsem nainstalovala nejaky seminka tymianu do kvetinace. A nasla jsem dokonce na netu stranky, kde jsem se prihlasila k odberu instrukci, jak pestovat tymian, uz mi prisel prvni radici mail a budou chodit dalsi. On je tymian takova narocna bylina… :D Jinak ostatni je teprve v priprave. :)
Pěstík neboli pestik se ty stranky jmenujou. :)
Doplňuji:
Tady je kdyztak odkaz https://www.pes­tik.cz/pruvod­ce/rostliny

johana 56

Paprika,rajčata a hadovky už vykukují z květináčků na parapetu,salát připrapraven k expedici do pařeniště.Mrkev, petržel a ředkvičky pěkně v řádcích pod folií,aby semínkům nebylo chladno. Stihla jsem i astry a karafiátky.

carrera

Různé druhy chilli papriček, bazalku, mátu a petržel.
Vše zatím doma na parapetu.
Výpěstky z marketů kupuji také ale bývají nějaké zhýčkané a často mé drsné péči podlehnou 🙂.

Funna

zatím nic…Zmrzlí ještě nebyli .-)
Doplňuji:
jasně, vím že např mrkev už mohla být v zemi, rajčata předpěstovaná v truhlících, salát v pařeňáku…těmi zmrzlými jen omlouvám svou zdechlost, že zahrádka zeje prázdnotou .-))))…

lota

Ještě nic, ale mám to v plánu.

pizlicka

mam ctyri dny v truhliku ruzickovou kapustu,kvetak,pa­priky.uz se to klube,jen paprikam se nechce 🙂 předsazeno mám

gagaga

ja mam starsne hodnou sousedku, ta mi celou sezonu ( zdarma ) :p dava rajcatka, papriky, i okurky..
pry uz zasela do kelimku, kontroluje kazdy den, ale zatim to pry vypada, ze zacina rust jenom travicka ;(
tak jsem ji vcera vynadala, ze se ma vic snazit..a trebas na to foukat , nebo tak..
:)
pripomente mi v lete, poslu Vam fotecku jejiho skleniku..uplna nadhera
a polovinu z toho pestuje pro me :)

  • iv-

carrera

Jo někdy jsou sousedé k nezaplacení 🙂.