Avatar uživatele
anonym

Kolik toho máte už letos zaseto?

Jste čiperní nebo si vše kupujete v marketech?
Máte raději svoje výpěstky?
Doplňuji:
Teda Funo seje se snad dříve,než zmrzlí jsou,nepleteš si pojem sázení!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, gagaga před 3313 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Já pěstuju na zahradě trávu. Jsem v tom fakt dobrý, každý rok se toho hojně urodí, někdy i tolik, že to roste v drnech.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Adula.57

Zatím ještě nic, ale teď někdy si doma budeme zasazovat pažitku, papričky a osení.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kapka

Dneska zrovna jsem nainstalovala nejaky seminka tymianu do kvetinace. A nasla jsem dokonce na netu stranky, kde jsem se prihlasila k odberu instrukci, jak pestovat tymian, uz mi prisel prvni radici mail a budou chodit dalsi. On je tymian takova narocna bylina… :D Jinak ostatni je teprve v priprave. :)
Pěstík neboli pestik se ty stranky jmenujou. :)
Doplňuji:
Tady je kdyztak odkaz https://www.pes­tik.cz/pruvod­ce/rostliny

Upravil/a: kapka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Paprika,rajčata a hadovky už vykukují z květináčků na parapetu,salát připrapraven k expedici do pařeniště.Mrkev, petržel a ředkvičky pěkně v řádcích pod folií,aby semínkům nebylo chladno. Stihla jsem i astry a karafiátky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
carrera

Různé druhy chilli papriček, bazalku, mátu a petržel.
Vše zatím doma na parapetu.
Výpěstky z marketů kupuji také ale bývají nějaké zhýčkané a často mé drsné péči podlehnou 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

zatím nic…Zmrzlí ještě nebyli .-)
Doplňuji:
jasně, vím že např mrkev už mohla být v zemi, rajčata předpěstovaná v truhlících, salát v pařeňáku…těmi zmrzlými jen omlouvám svou zdechlost, že zahrádka zeje prázdnotou .-))))…

Upravil/a: Funna

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Ještě nic, ale mám to v plánu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

mam ctyri dny v truhliku ruzickovou kapustu,kvetak,pa­priky.uz se to klube,jen paprikam se nechce 🙂 předsazeno mám

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gagaga

ja mam starsne hodnou sousedku, ta mi celou sezonu ( zdarma ) :p dava rajcatka, papriky, i okurky..
pry uz zasela do kelimku, kontroluje kazdy den, ale zatim to pry vypada, ze zacina rust jenom travicka ;(
tak jsem ji vcera vynadala, ze se ma vic snazit..a trebas na to foukat , nebo tak..
:)
pripomente mi v lete, poslu Vam fotecku jejiho skleniku..uplna nadhera
a polovinu z toho pestuje pro me :)

  • iv-

před 3313 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
carrera

Jo někdy jsou sousedé k nezaplacení 🙂.

před 3313 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek