zvedavaholka

Kolik tak stojí výměna rozbitého okýnka u auta ?

Nejlepší odpověď
anonym

Promiň, ale neuvedla jsi základní informace. Je třeba vědět o jaký typ vozu se jedná a také o jaké okno.
Já pro zajímavost před cca 7lety platila u Felicie za mírně tónované sklo u řidiče něco kolem 4tis.Kč. Za zadní vyhřívané sklo u toho typu (kombi) bych platila cca 7tis. a za přední sklo 1Otis.Kč.
Proč se nepodíváš do ceníků servisů?

Další odpovědi
badisko

Skla nejsou soucasti ktere by jsi musela kupovat za draho v servise …staci navstivit autovrakoviste a tak te to vyjde o tisice levneji …:D..

iceT

Značka auta,typ skla?

honza19hk

napiš co to je za auto a na které okno,jinak ti poradím jen igelit…