andyyy

kolik tak stoji v olomouci stažení barvy z valsůůů?:… plis nevite někdo??potřebuju vědět kolik přibližne si mam vzit

Nejlepší odpověď
anonym

napište ke kterému kadeřníkovi jdete a já vám řeknu kolik zaplatíte

anonym

http://www.salony-krasy.cz/kader­nictvi/okres-olomouc/
tady máte všechny salony v Olomouci s některými úzce spolupracuji tak vím že jsou dobrá

anonym

nevím jestli jste dostala můj email,na černou bervu se blond nedá dát,musí se vlasy nejdřív zesvětlovačem zesvětlit,pak se dá blond barva málokdo vám to uděla hned mezi zesvětlením a další barvou by měl být 3–4 týdení odstup aby se vlasy nezničily,vámi koupenou barvu nepoužíjí,nebot ani nesmí

andyyy

no.. to jeste nevim jistě.. nemohla by jste mi něco doporučit?… ale přemišlim, že asi zajdu do kadeřnictvi nina

anonym

pokud půjdete do Olomouc City tak kolem 700kč,na starém náměstí se ceny pohybují od 450 do 600kč

andyyy

po starem naměsti to je kde?… a myslite ž e je možny mi po tom staženi te černe dat hned blond?.. tu ma vlastni koupenou:)