bolak

Kolik tak stojej byty a domy v Německu?

Doplňuji:
T3NY: to se mi nějak nezdá, dyť průměrný platy jsou tam 4.000 euro, to by si průměrnej němec na barák vydělal ani ne za rok

Nejlepší odpověď
T3NY

To je velmi odlišné, závisí to na kvalitě bytu/domu, na velikosti a hlavně na prodejci.
Co jsem byl naposledy v Německu viděl jsem střední dům za 35000 euro, což je zhruba milion.

gagaga

http://www.im­mobilienscout24­.de/lp/Immobi­liensuche/eigen­tumswohnung-v1.html?ftc=11­00010601&kw=[wohnung%20kaufen]

urcite zalezi kde
v Berline jsou jiny ceny , nez v nejaky vesnicce ex DDR

ja jsem ve meste u Stuttgartu a zrovna tu mam projekt na novy byt – 77 m za 210 t . eur

  • iv-

bolak

A jak to tam máš s potravinama a jinýma věcma :) Teď prej vám tam schválili minimální mzdu 39.000,– (v našich) a na cz zpravodajskejch servrech se hned zvedla vlna pozdvižení, že ceny jsou v Německu obdobný jako u nás, ale platy jsou tam 4× vyšší, je to vážně tak? Přijde mi to jako blbost, protože kdyby dejme tomu třeba holič tam bral 70.000, tak by mu lidi za oholení hlavy taky museli platit 4× víc a nebo by musel oholit 4× víc hlav. Mi přece netvrď že průměrnej čech holí hlavy 4× pomalejc než průměrnej němec :) A nebo berou holiči stejně jako tam, ale to by pak chtěl bejt každej holič. Stejně tak kdyby v krámě brala bába na kase 40.000,– (v našich), musely by stát potraviny několikrát víc nebo by musela obsloužit několikrát víc lidí. No prostě nějak mám z toho motání v hlavě, to jistě chápeš..