Avatar uživatele
bolak

Kolik tak stojej byty a domy v Německu?

Doplňuji:
T3NY: to se mi nějak nezdá, dyť průměrný platy jsou tam 4.000 euro, to by si průměrnej němec na barák vydělal ani ne za rok

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: bolak

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gagaga před 3581 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
T3NY

To je velmi odlišné, závisí to na kvalitě bytu/domu, na velikosti a hlavně na prodejci.
Co jsem byl naposledy v Německu viděl jsem střední dům za 35000 euro, což je zhruba milion.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gagaga

http://www.im­mobilienscout24­.de/lp/Immobi­liensuche/eigen­tumswohnung-v1.html?ftc=11­00010601&kw=[wohnung%20kaufen]

urcite zalezi kde
v Berline jsou jiny ceny , nez v nejaky vesnicce ex DDR

ja jsem ve meste u Stuttgartu a zrovna tu mam projekt na novy byt – 77 m za 210 t . eur

  • iv-

před 3581 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

A jak to tam máš s potravinama a jinýma věcma :) Teď prej vám tam schválili minimální mzdu 39.000,– (v našich) a na cz zpravodajskejch servrech se hned zvedla vlna pozdvižení, že ceny jsou v Německu obdobný jako u nás, ale platy jsou tam 4× vyšší, je to vážně tak? Přijde mi to jako blbost, protože kdyby dejme tomu třeba holič tam bral 70.000, tak by mu lidi za oholení hlavy taky museli platit 4× víc a nebo by musel oholit 4× víc hlav. Mi přece netvrď že průměrnej čech holí hlavy 4× pomalejc než průměrnej němec :) A nebo berou holiči stejně jako tam, ale to by pak chtěl bejt každej holič. Stejně tak kdyby v krámě brala bába na kase 40.000,– (v našich), musely by stát potraviny několikrát víc nebo by musela obsloužit několikrát víc lidí. No prostě nějak mám z toho motání v hlavě, to jistě chápeš..

před 3580 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek