ven.cik

Kolik tak průměrně vydělá webová stránka za měsíc ?

Když je dobře zpracovaná a chodí tam třeba 1000 lidí za den ? Má někdo webovou stránku ?
Doplňuji:
No právě to sem myslel z těch reklam…Kolik tak průměrně vynesou, když je na stránce třeba 5 bannerů…Vím že závisí na náročnosti, ale nemám představu za kolik bych tu plochu mohl nabídnout…

Nejlepší odpověď
Bedy

Nelze jednoznačně říct – příjem může putovat odkudkoliv, například z reklam. Ale zase kdžy je reklam moc, tak výsledek je pak opačný – vyděláte méně peněz, protože lidi tam budou neradi chodit.

Další odpovědi
fcoop

Tento článek je sepsán jako volně vedený rozhovor s člověkem, který si vydělává provozováním v tuto chvíli přibližně padesáti samostatných webů. Je majitelem dvou stovek domén, profesionál, který ví, jak se svými weby skutečné peníze vydělat.
Doplňuji:
http://www.net­zin.cz/2010/pod­nikani-na-internetu-mam-asi-padesat-webu.php

Orange

Pár stovek.