Matthew

Kolik tak přibližně utratíte (jste utratili) za dárky letos ??? :)))

Vánoce samozřejmě nejsou jenom o dárcích, ale zajímá mě kolik tak běžně utratíte, zvláště letos :)
Doplňuji:
PS: Aby teda nechyběla i moje odpověď. Já jsem v té druhé cenové hladině tak nějak mezi :)

Nejlepší odpověď
Illines

... pod 500,-

Doplňuji:
Budu sama a to co jsem utratila je pro zviratka.

Další odpovědi
www

... pod 500,-

Letos: Nula Kč, jsem sám 😁.

Drap

... pod 500,-

Určitě víc než 500, ale v anketě chybí jiná možnost. Utratím přesně tolik kolik si mohu dovolit.

briketka10

i s papáníčkem mňamky mňamky ☺
Doplňuji:
no jó tome, ale já taky musela koupit
dobroty hlavně mýmu kočičákovi víš ?
aby do Silvestra nežebral ☺

badisko

Doplňuji:
eur..tady ceske nefachci skoda …

hanulka11

anonym

... pod 500,-

Doplňuji:
Zatím jsem ještě letos žádný vánoční dárek nekoupila, ale počítám tak s dvěma stovkami.

Drawknife

nesnasims

sevos

huxa

Doplňuji:
jsem mladý, ještě mám poměrně rozsáhlou rodinu a když babičkám a dědům koupím jen nějaké sprchové gely za 100Kč, vzdálenějším tetám a strýcům svíčku za 30–50Kč a bratránkům čokoládu za 30Kč+rodičům a bratrovi vybavení k notebooku tak kolem 1000Kč, leze to vcelku do peněz, nicméně dárky začínám za kapesné nakupovat už o velkým prázdninách a když ještě zajdu v listopadu na nějakou tu brigádu, neni problém toto nakoupit a ještě si platit další věci.

tom004

Stejně jako >briketka 10<. Hlavně za ty dobroty. 🙂

Lilix

venkovan

... pod 500,-

Dárky se nemají hodnotit v penězích.
A správně by bylo koli % z příjmů (třeba měsíčního). Pro někoho 1000,– Kč je nepřekonatelná suma, pro jiného drobák.

Hlada

SteimlX

... pod 500,-

J.Mecir

osamělývlk

anonym

10 000 a více ...