david22

Kolik tak mohou mít Pohlreich, Kraus, Šíp a další korun z jednoho dílu svého pořadu?

Dá se někde dohledat takový přehled?

Nejlepší odpověď
hanulka11

ale dá se najít lecos
třeba toto http://www.ra­diotv.cz/p_tv/vi­te-kolik-bere-jan-kraus-za-jeden-porad/
to jen pro představu

Další odpovědi
www

Dohledat se to nedá nikde. Je to soukromá záležitost mezi subjekty.
Tvoji např. měsíční gáži také jen tak každý nezjistí.

led

Vzhľadom na to, že menovaní nie sú verejní činitelia, nemajú za povinnosť zverejňovať svoje príjmy. Pokiaľ riadne platia zákonné odvody, nás ako verejnosť do ich reálnych, či imaginárnych (často zveličených) príjmov nič nie je.
Z informácie o príjmoch druhých sa nik nenaje (pokiaľ informáciu nezpeňaží)…