pasta

Kolik svítí slunce ?

kolik svítí slunce ??????

Nejlepší odpověď
nicasca

odpověď na tuto otázku jsem ti již podal v otázce kolik svítí měsíc…,

Další odpovědi
fortin

Souhlasím s většinou nastolených otázek. Vyjadřuji souhlas s pravdou.
S postupem řešení a odpovědí také souhlasím, pokud se s nimi souhlasit dá. Jsem s těmito texty srozuměn a uspokojují mě. Některé texty mě ovšem mohou neuspokojovat a nemusím s nimi souhlasit, to se týká i odpovědí. S mnoha řešeními pak musím nesouhlasit, to se týká i otázek, protože mě neuspokojují. Ale se vším novým co jsem dosud nečetl jsem spokojen a souhlasím.