Lukáš Rusek

Kolik stupňů Celsia je u mraků?

Nejlepší odpověď
led

Na monitore na sedadle ukazovalo v polovici novembra minulého roku nad Bejrútom vo výške 10000m teplotu –58°C s krásnou dohľadnosťou na zem.

Další odpovědi
Drap

Otázka je značně nepřesná , nelze odpovědět. Záleží u jakých mraků a v jaké výšce. S narůstající výškou klesá teplota.
Abych ti vyhověl a napsal kolik je tedy u mraků : –3

gecco

Jak je tvá otázka nesmyslná možná pochopíš, kolik stupňů Celsia je nad zemským povrchem, pro upřesnění dodám, že dva metry a nad zeleným…
😁
Doporučuju ti studium fyziky – až se naučíš obecnosti, věnuj se meteorologii…

Lukáš Rusek

třeba u těch bílejch ve 100 metrech

quentos

„Jednoduše napište…“

… a že vy nedokážete „jednoduše“ napsat za otázkou otazník…

cochee

„Jednoduše napište…“ Ty to asi máš v životě dost jednoduché, že?